Monday 13 Jan Mon 13 Jan
Tuesday 14 Jan Tue 14 Jan
Wednesday 15 Jan Wed 15 Jan
Thursday 16 Jan Thu 16 Jan
Friday 17 Jan Fri 17 Jan
Saturday 18 Jan Sat 18 Jan
Sunday 19 Jan Sun 19 Jan
Combinatics 09:00 - 10:00 Karin van Kasteren 
Cycle 09:00 - 09:50 Christel Postuma 
 
 
 
 
Balance 10:00 - 11:00 Christel Postuma 
Total Abs 10:00 - 10:15 Karin van Kasteren 
 
 
Foamrolling 11:00 - 11:15 Christel Postuma 
 
 
 
 
 
 
 
Cycle 18:30 - 19:25 Eefje Feijen 
XCORE 18:30 - 19:20 Linsey Curvers 
Challenge 19:00 - 19:50 Sandra Wiermans 
Balance 19:30 - 20:30 Linsey Curvers 
Cycle XL 19:30 - 20:30 Eefje Feijen 
 
 
Power 20:30 - 21:30 Sandra Wiermans 
 
 
XCORE 09:00 - 09:50 Sandra Wiermans 
 
 
 
 
 
Power 10:00 - 11:00 Sandra Wiermans 
 
 
 
55+ Circuit 11:00 - 12:15 Elea Giepmans 
Thema Workshop Voeding 13:00 - 15:00 Nick Schuermans 
 
 
Zumba 17:30 - 18:30 Ellen Willems 
 
 
 
Power 18:30 - 19:30 Daniella Vijgen 
 
 
Challenge 19:30 - 20:20 Nik Rutten 
Cycle 19:30 - 20:25 Boet Kwarten 
Yoga 19:30 - 20:30 Elea Giepmans 
 
Pink Boxing 20:30 - 21:15 Yusuf Yildiz 
 
Boxing 21:15 - 22:00 Yusuf Yildiz 
Challenge 09:00 - 09:50 Elea Giepmans 
Combinatics 09:00 - 10:00 Karin van Kasteren 
Cycle 09:00 - 09:50 Christel Postuma 
Start Rugcursus 09:00 - 10:00 Daphne Heber 
 
 
Balance 10:00 - 11:00 Christel Postuma 
Total Abs 10:00 - 10:15 Karin van Kasteren 
 
 
Foamrolling 11:00 - 11:15 Christel Postuma 
 
 
 
 
 
 
Total Abs 18:15 - 18:30 Linsey Curvers 
Cycle 18:30 - 19:25 Maartje van Velzen 
Power 18:30 - 19:30 Linsey Curvers 
 
Cycle XL 19:30 - 20:30 Linsey Curvers 
Thema Workshop Voeding 19:30 - 21:30 Nick Schuermans 
XCORE 19:30 - 20:20 Maartje van Velzen 
Challenge 20:00 - 21:00 Nik Rutten 
Combinatics 20:30 - 21:30 Maartje van Velzen 
 
 
Power 09:00 - 10:00 Daniella Vijgen 
 
 
 
 
 
Zumba Fiesta de las Flores 10:00 - 11:00 Joyce van Schoonderwalt-van Lieshout 
 
 
 
 
 
XCORE 13:30 - 14:20 Sandra Wiermans 
 
 
Total Abs 17:45 - 18:00 Elea Giepmans 
Yoga 18:00 - 19:00 Elea Giepmans 
 
 
 
Insanity 19:00 - 19:30 Daniella Vijgen 
Challenge 19:30 - 20:20 Elea Giepmans 
Cycle XL 19:30 - 20:25 Anne Slaats 
Power 19:30 - 20:30 Daniella Vijgen 
 
Cycle 20:30 - 21:25 Anne Slaats 
Zumba 20:30 - 21:30 Ellen Willems 
 
Challenge 09:00 - 09:50 Sandra Wiermans 
Cycle 09:00 - 09:50 Christel Postuma 
XCORE 09:00 - 09:50 Maartje van Velzen 
 
 
 
Power 10:00 - 11:00 Christel Postuma 
Total Abs 10:00 - 10:15 Maartje van Velzen 
Foamrolling 10:15 - 10:30 Sandra Wiermans 
 
55+ Circuit 11:00 - 12:10 Elea Giepmans 
 
 
 
 
 
 
 
Cycle 18:30 - 19:25 Linsey Curvers 
 
 
 
 
 
Quiznight 20:00 - 23:30 Tim Rutten 
 
 
 
Boxing 09:00 - 09:45 Yusuf Yildiz 
 
 
 
Challenge 09:30 - 10:20 Hans Beks 
Pads Boxing 09:45 - 10:30 Yusuf Yildiz 
 
 
 
Challenge 10:30 - 11:20 Hans Beks 
 
Echte Mannen Workout 13:00 - 17:00 Nik Rutten 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cycle XL 09:00 - 10:00 Boet Kwarten 
XCORE 09:00 - 09:50 Linsey Curvers 
 
 
 
 
Power 10:00 - 11:00 Linsey Curvers 
 
 
 
Balance 11:00 - 12:00 Linsey Curvers 
 
 
Ladies Night 17:00 - 21:00 Tim Rutten